



Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA20A Sharp single port charger set(Lightning) White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
BOROFONE BA20A Sharp single port charger set(Lightning) White ─ набір із зарядного пристрою з одним USB-портом та кабелем USB – Lightning. Підходить для зарядки більшості пристроїв ─ телефонів, смартфонів та планшетів, смарт-годин, пауербанків та іншого.
Комплект постачається з кабелем BX17 з Lightning-роз'ємом, що підійде для зарядки iPhone та iPad. Підійде для зарядки пристроїв з Type-C та Micro-USB-роз'ємами, за умови використання відповідних кабелів.
Пристрій виготовлено з якісного ABS-пластику та полікарбонату, принципова відмінність якого — вогнестійкість, що робить пристрій безпечним у використанні.
Завдяки компактним розмірам, пристрій можна легко переносити з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість в будь-який момент зарядити гаджети.
Особливості:
− Інтелектуальне регулювання струму;
− Компактний, легкий пристрій ─ не займе багато місця і легко поміститься в кишеню, стане в нагоді в подорожі;
− Вбудований чіп забезпечує безпечну зарядку та оберігає від перегріву, стрибків напруги та перевантаження;
− Максимальна сила струму: 2.1А;
− Виконано з якісного ABS-пластику та стійкого до нагрівання та деформації полікарбонату.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхід | 100-240 V, 0.3 A, 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | Lightning BX17 |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Мoдель | BA20A Sharp single port charger set(Lightning) |
| Особенности | Вилка європейського зразка, захист від короткого замикання й перепадів напруги |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
- Цена: 76,64 ₴
