



Flash A-DATA USB 2.0 C906 16Gb White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова модель A-DATA 16Gb C906 White USB 2.0 (AC906-16G-RWH) серії Classic зберігає класичний зовнішній вигляд своїх попередників. Модель A-Data C906 вловлює сутність сучасного дизайну і представляє собою абсолютний стиль мінімалізму з відбитком міської чарівності, що робить її не тільки практичним пристроєм зберігання, але й модним аксесуаром, розкриває вашу індивідуальність.
Вагою всього 9 грамів і довжиною 5.8 см, модель C906 являє собою надзвичайно компактний USB-пристрій, який забезпечує легку мобільність всіх ваших даних.
Конструкція з закругленими кінцями і глянсовою обробкою робить накопичувач ADATA C906 дуже привабливим; він також має спеціальний знімний ковпачок з кріпленням на протилежній стороні пристрою для запобігання його втрати. Його здатність зберігати музичні файли, фотографії, вашу медіабібліотеку, особисті файли, а також здатність переносити і передавати їх через високошвидкісний інтерфейс USB 2.0 робить цей флеш-накопичувач самим необхідним пристроєм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adata Technology |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Скорость записи | 5 Мб/сек |
| Скорость считывания | 30 Мб/сек |
| Страна производитель | Тайвань |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Модель флеш-накопичувача | C906 |
| Объем накопителя | 16 GB |
| Размер | 58 x 18 x 10 мм |
| Совместимость с брендом | Класичний дизайн |
| Тип корпуса | Моноблок |
- Цена: 129,84 ₴
