

Flash SanDisk USB 2.0 Cruzer Force 64Gb Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
USB-флеш-накопичувач Cruzer Force - це стильний запам'ятовувальний пристрій для зберігання великих обсягів даних. Даний USB-флеш-накопичувач виконаний в міцному металевому корпусі, який надає йому особливо елегантний вигляд. Завдяки ємності до 64 ГБ на цьому надійному накопичувачі буде достатньо місця навіть для самих великих файлів, включаючи зображення з високою роздільною здатністю і відео у форматі HD та 4К. У комплекті з пристроєм поставляється програмне забезпечення SanDisk SecureAccess, за допомогою якого можна створити зашифровану папку, захищену паролем. Ви зможете передавати ті файли, які захочете, виключаючи при цьому можливість доступу до інших файлів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sandisk |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Материал корпуса | Металл |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 14 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Модель флеш-накопичувача | Cruzer Force |
| Объем накопителя | 64 GB |
| Размер | 34.4 x 12.0 x 7.4 мм |
| Совместимость с брендом | Стильний та надійний металевий корпус |
| Тип корпуса | Моноблок |
- Цена: 303,12 ₴
