Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AC prof GP428B
Шарнірне кріплення призначене для зручного розміщення додаткового обладнання на штатив, ріг, клітку, стабілізатор, наприклад: мікрофон, освітлення, монітор.
|
|
Регульована частина кріплення виконана у вигляді подвійного шарового з'єднання збільшеного розміру з силіконовим покриттям. Це дозволяє гнучко настроїти положення гаджета і при необхідності швидко змінити його.
|
|
Швидкознімний затискач краб сумісний з круглою або плоскою поверхнею диметром або товщиною в діапазоні 12-40мм.
|
|
Головка аксесуара увінчана найпоширенішим різьбовим з'єднанням 1/4 дюйма та стандартним адаптером кріплення для екшн-камер.
|
Комплектація
У комплект поставки AC prof GP428B входить шаровий кронштейн Magic Arm, кріплення краб, гвинт кріплення і адаптер 1/4 для екшн-камери.
|
Технічні характеристики
| Максимальна висота |
135 мм |
| Сумісний діаметр/товщина |
15-40 мм |
| Допустиме навантаження |
1кг |
| Матеріал |
пластик, сталь, силікон |
| Вага |
230 г |
|
| Виробник | AC Prof |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головка |
|
| Вага | 230 г |
| Допустиме навантаження | 1кг |
| Максимальна висота | 135 мм |
| Матеріал | пластик, сталь, силікон |
| Сумісний діаметр/товщина | 15-40 мм |