


Клетка угол для телефона Ulanzi U-Rig Lite 2100
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Переваги:
|
Ulanzi U-Rig Lite 2100Клітка ріг для установки телефону в горизонтальному положенні і зйомки відео із застосуванням мікрофона і освітлювальних приладів. |
![]() |
Три кріплення холодний башмак на верхній частині клітки дозволяють зручно розташувати необхідну кількість додаткових аксесуарів зйомки. |
![]() |
Силіконові вставки на місцях контакту з телефоном оберігають його корпус від пошкодження, а на місцях контакту з рукою збільшують надійність і комфорт утримання. |
КомплектаціяУ комплект поставки входить одна рамка ріг для телефону без додаткового обладнання. |
Технічні характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вага | 149г |
| Розміри | 186 х 119 х 24мм |
| Сумісний телефон довжина ширина |
131-165мм макс 85мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Монопод |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 149г |
| Матеріал | пластик |
| Розміри | 186 х 119 х 24мм |
| Сумісний телефон<br>довжина<br>ширина | <br>131-165мм<br>макс 85мм |
- Цена: 572 ₴


