

Присоска PGYTECH P-GM-132 для экшн-камеры телефона OSMO Pocket
Переваги:
|
PGYTECH P-GM-132Присоска призначена для використання в якості надійного тримача для екшн-камер, смартфонів, камери, освітлення або будь-якого іншого пристрою обладнаного кріпленням 1/4 дюйма і вагою не більше 1.5кг. Установка даного аксесуара можлива на гладку, поліровану поверхню: скло, метал, пластик. |
![]() |
![]() |
![]() |
РегулюванняДля зміни кута положення присоски для екшн-камери використовується два шарнірних з'єднання з вільною регулюванням. Алюмінієвий матеріал і фіксація одним гвинтом, дозволяють не тільки швидко і надійно встановити записуючий пристрій під необхідним кутом, але й мати компактні транспортувальні розміри. |
![]() |
![]() |
КомплектаціяУ комплект поставки PGYTECH P-GM-132 входить присоска, адаптер 1/4 дюйма і швидкозажимний ексцентрик. |
Рекомендації до застосування
|
Технічні характеристики
| Матеріал | алюміній |
| Максимальне навантаження | 1.5кг |
| Робоча температура | от -10 до +40 |
| Загальні розміри | 138 х 94 х 85мм |
| Вага | 138г |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PGYTECH |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 138г |
| Загальні розміри | 138 х 94 х 85мм |
| Максимальне навантаження | 1.5кг |
| Матеріал | алюміній |
| Робоча температура | от -10 до +40 |
- Цена: 1 230 ₴





