

Петличный микрофон 3.5мм TRRS Mirfak MC1P
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Mirfak MC1PКонденсаторний петличний мікрофон призначений для роботи зі смартфонами через порт для гарнітури 3.5мм міні джек. Даний мікрофон має чистою, чіткою, максимально натуральною передачею звуку, завдяки фірмовій технології зняття звуку Mirfak Audio. |
Всеспрямована капсула вловлює однаково добре як звук спрямований на мікрофон так і в бік від нього. Ця можливість дозволяє вільно обертати головою тому хто говорить під час запису. |
Петличний мікрофон Mirfak MC1P обладнаний кабелем довжиною 3м. Цей розмір є оптимальним: він не буде заважати при роботі і його довжини досить щоб відійти на необхідну відстань від пристрою запису. |
КомплектаціяУ комплект поставки входить мікрофон, кліпса, поролоновий вітрозахист, чохол. |
Технічні характеристики
| Чутливість | -40±3дБ |
| Вихідний опір | 2.2кОм |
| Тип | конденсаторний всеспрямований |
| Частотний діапазон | 50Гц-20КГц |
| Допустимий звуковий тиск | 110дБ |
| Відношення сигнал-шум | >=76дБ |
| Робоча напруга | 1-5В |
| Конектор | 3.5мм міні джек |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Конденсаторный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідний опір | 2.2кОм |
| Відношення сигнал-шум | >=76дБ |
| Допустимий звуковий тиск | 110дБ |
| Конектор | 3.5мм міні джек |
| Робоча напруга | 1-5В |
| Частотний діапазон | 50Гц-20кГц |
| Чутливість | -40±3дБ |
- Цена: 478 ₴
