




Селфи кольцо на телефон
Переваги:
|
Селфі кільцеОбладнано 36 світлодіодами з температурою 5600К, які отримують живлення від вбудованого акумулятора. Ємності останнього досить на 45 хвилин безперервного світіння. |
![]() |
КріпленняЗа надійне кріплення селфі кільця до телефону відповідає прищіпка з силіконовими, вставками що не ковзають, які запобігають пошкодженню телефону на місці контакту з освітленням. |
![]() |
РегулюванняТри режими яскравості надають можливість підібрати необхідну кількість світла для якісних фото в темних клубах, на вечірках, при нічних прогулянках або відпочинку на природі. |
![]() |
КомплектаціяУ комплект поставки входить селфі кільце і USB кабель. |
![]() |
Технічні характеристики
| Діаметр | 85мм |
| Кількість світлодіодів | 36шт |
| Температура світла | 5600К |
| Час роботи | 45хв |
| Регулювання яскравості | 3 режими |
| Максимальна товщина пристрою | 16мм |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SHOOT |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр | 85мм |
| Кількість світлодіодів | 36шт |
| Температура світла | 5600К |
| Регулювання яскравості | 3 режими |
| Час роботи | 45хв |
| Максимальна товщина пристрою | 16мм |
- Цена: 175 ₴





