




Беспроводная зарядка магнитная 15Вт MagSafe голубая Baseus WXJK-H03
Baseus WXJK-H03Бездротова зарядка потужністю 15Вт, сумісна з багатьма сучасними телефонами, Qi пристроями і має підтримку технології MagSafe від iPhone. |
Неодимові магніти чітко відповідають розташуванню таких на пристроях iPhone 13 та 12 серії, бездротова зарядка підтримує роботу через чохол. |
Захист запобігає пошкодження гаджетів від короткого замикання, перегріву, перезарядження, перевищення характеристик струму. |
КомплектаціяУ комплект поставки Baseus WXJK-H03 входить бездротовий зарядний пристрій для iPhone без додаткових аксесуарів. |
Технічні характеристики
| Потужність | 15Вт |
| Роз'єм | Type-C |
| Довжина кабелю | 120см |
| Струм/td> | 5В/2А, 9В/12А, 12В/2А |
| Матеріал | алюміній, загартоване скло |
| Вага | 60г |
| Товщина | 6.5мм |
| Діаметр | 60мм |
| Довжина кабелю | 150см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 60г |
| Довжина кабелю | 150см |
| Діаметр | 60мм |
| Матеріал | алюміній, загартоване скло |
| Потужність | 15Вт |
| Роз'єм | Type-C |
| Струм/td> | 5В/2А, 9В/12А, 12В/2А |
| Товщина | 6.5мм |
- Цена: 975 ₴
