




Зарядка в прикуривателе для айфона USB Type-C 40Вт голубая Baseus Golden Contactor Pro TZCCJD-03
Baseus Golden Contactor Pro TZCCJD-03Адаптер в прикурювач для айфона або заряджання одночасно двох пристроїв через роз'єми Type-C і USB. Аксесуар має високу потужність по 20Вт на канал або до 40Вт загальної. |
|
Надійний алюмінієвий корпус не тільки має високу зносостійкість, але й відмінну теплопередачу. Що в поєднанні з вбудованим контролером напруги, сили струму, потужності гарантує довговічність та безпеку як для адаптера так і для пристрою, що заряджається. |
|
Зарядка в прикурювач для айфону підтримує численні протоколи швидкої зарядки, серед яких Power Delivery, Quick Charge 4+, AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), FCP (Huawei Fast Charger Protocol), SCP (Huawei SuperCharge Protocol). |
КомплектаціяВ комплект поставки Baseus Golden Contactor Pro TZCCJD-03 входить адаптер у прикурювач та кабель Type-C Lightning. |
Технічні характеристики
| Вхідна напруга | 12-24В |
| Потужність | 20Вт+20Вт |
| Вихідний струм USB-A Type-C |
5В/3А, 9В/2А, 10В/2А, 12В/1,5А 5В/3А, 9В/2.22А, 12В/1.6А, 15В/1.3А, 20В/1А |
| Матеріал | алюміній |
| Вага | 25г |
| Колір | блакитний |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Адаптер |
| Цвет | Голубой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 25г |
| Вихідний струм<br>USB-A<br>Type-C | <br>5В/3А, 9В/2А, 10В/2А, 12В/1,5А<br>5В/3А, 9В/2.22А, 12В/1.6А, 15В/1.3А, 20В/1А |
| Вхідна напруга | 12-24В |
| Колір | блакитний |
| Матеріал | алюміній |
| Потужність | 20Вт+20Вт |
- Цена: 549 ₴
