




Быстрая зарядка 30Вт Type-C черная Baseus GaN3 CCGN010101
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Переваги:
|
Baseus GaN3 CCGN010101Зарядний пристрій сумісний з багатьма протоколами швидкого заряджання, такими як PD3.0, QC3.0, SCP, FCP, AFC, має компактні розміри і високу потужність. Аксесуар обладнаний одним портом USB Type-C, який видає потужність 30Вт. |
Численні протоколи роботи дозволяють використовувати зарядку Baseus GaN3 як оригінальну з пристроями від Apple, Xiaomi, Samsung, Huawei та інших виробників. |
Зарядний пристрій працює на новому типі матеріалу напівпровідника нітриду галію. Який відрізняється високою пропускною здатністю, швидкістю відведення тепла, температурним порогом. Це все дозволяє досягти високої потужності зарядного пристрою при низькій вазі та малому розмірі. |
Вбудований захист оберігає гаджети, що заряджаються, від короткого замикання, перевищення допустимої напруги, сили струму, потужності, температур. |
КомплектаціяВ комплект поставки Baseus GaN3 CCGN010101 входить адаптер у розетку для швидкого зарядки 30Вт без додаткових аксесуарів. |
Технічні характеристики
| Вхідний струм | 100-240В 50/60Гц 0.8А |
| Вихідний струм | 5В 3А, 9В 3А, 12В 2.5А, 15В 2А, 20В 1.5А |
| Вихідна потужність | 30Вт |
| Вага | 43г |
| Колір | чорний |
| Розміри | 30 x 29 x 38мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 43г |
| Вихідна потужність | 30Вт |
| Вихідний струм | 5В 3А, 9В 3А, 12В 2.5А, 15В 2А, 20В 1.5А |
| Вхідний струм | 100-240В 50/60Гц 0.8А |
| Колір | чорний |
| Розміри | 30 x 29 x 38мм |
- Цена: 740 ₴
