


Зарядка DJI Air 2S/Mavic Air 2 на 4 аккумулятора пульт телефон STARTRC 1110148
STARTRC 1110148Інтелектуальна зарядка DJI Air 2S / Mavic Air 2, призначена для швидкої та безпечної зарядки до чотирьох акумуляторів квадрокоптера, пульта керування та телефону одночасно. |
|
Зарядку виконано за сучасною технологією GaN нітрид галію з інтелектуальним управлінням процесом відновлення ємності батарей. Велика робоча сила струму заряджки дозволяє зарядити всі чотири акумулятори квадрокоптера всього за 150 хвилин. |
|
Зарядний пристрій DJI Air 2S / Mavic Air 2 надає доступ до двох режимів заряджання: класичного до 100% і для підготовки акумулятора до зберігання, зарядка до 60% від допустимої ємності. |
|
Зарядка DJI Air 2S / Mavic Air 2 обладнана контролером, що відповідає за безпеку пристрою та заряджуваних акумуляторів. Він запобігає перевищенню сили струму, напруги, захищає від короткого замикання, перегріву, перевищення ємності батареї. |
КомплектаціяУ комплект поставки STARTRC 1110148 входить зарядка DJI Air 2S / Mavic Air 2 на чотири акумулятори без додаткових аксесуарів. |
Технічні характеристики
| Сумісність | DJI Air 2S / Mavic Air 2 |
| Вхідний струм | 100-240В/1.5А |
| Вихідний струм | 4 x 13.2В/2А 2xUSB 5В/2.1А |
| Час зарядки | 150 хвилин |
| Робочі температури | +7?/+40? |
| Вага | 232г |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | STARTRC |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 232г |
| Вихідний струм | 4 x 13.2В/2А<br>2xUSB 5В/2.1А |
| Вхідний струм | 100-240В/1.5А |
| Робочі температури | +7?/+40? |
| Сумісність | DJI Air 2S / Mavic Air 2 |
| Час зарядки | 150 хвилин |
- Цена: 2 220 ₴
