




Головка для штатива AccPro CA-1292
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Штативна головка для відеозйомки. AccPro CA-1292 швидко приводиться в робочий стан, вона проста у використанні і має плавний хід в горизонтальній і вертикальній площині.
Крім того майданчик при необхідності перевертається під прямим кутом в портретний режим. Таким чином, головка AccPro CA-1292 дозволяє однаково успішно вести як фото, так і відеозйомку.
Забезпечена спиртовим рівнем для точної настройки по горизонту і швидкознімним майданчиком - для оперативної роботи.
- Кількість рівнів: 1
- Навантаження: 2 кг
- Штативна різьба 3/8"
- Вертикальний нахил: + 90 ° / -90 °
- Панорама: 360 °
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adata Technology |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип | Головка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 59.5 кг |
| Вид | Внутренний |
| Время наработки на отказ | 2000000 година |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Група ємності | 120Gb - 128Gb |
| Интерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Модель SSD | Ultimate SU650 |
| Размер | 100.45 x 69.85 x 7 мм |
| Скорость записи | 450 Мб/сек |
| Скорость считывания | 520 Мб/сек |
| Тип елементів пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
- Цена: 874 ₴



