




Фотопарасоля параболічна Visico AU150-C (180см) біла просвітна
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Материал корпуса | Металл |
| Скорость записи | 20 Мб/сек |
| Скорость считывания | 30 Мб/сек |
| Страна производитель | Тайвань |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Модель флеш-накопичувача | AH111 |
| Объем накопителя | 16 GB |
| Размер | 24.7 × 12.2 × 4.6 мм |
| Совместимость с брендом | Надлегкий корпус, ланцюжок в коплекті |
| Тип корпуса | Моноблок |
| Цвет | Crystal |
- Цена: 1 968 ₴

